• 26.07.2017
  • 3477 defa okundu

Çin Doğu Türkistan'da haddini aşmaya ve İslamı aşamağılamaya başladı. İslam dininin şiarlarından , Tekbir, Tesbih ve Duaları alenen tahrif etmeye başladı. 


1-Sözde ezan: 
Biz Vatanımızın Ferzendiyiz! Biz vatanımızın ferzendiyiz! 
Vatanımız Uludur, vatanımız uludur. namaz vakti gelmiştir! Dilek dilemeye geliniz! Vatanımızın birlik ve beraberlik olmasını dileyelim! Vatanımızın istikrarını ve Gül Gülistan olmasını dileyelim! 

2- Sözde tekbir( ikamet):

Vatanımızın Ferzendiyiz! Biz vatanımızın ferzendiyiz! Vatanımız Uludur, vatanımız uludur. Namaza hazırlandık, muvaffakiyet dileyelim!Vatanımızın birlik ve beraberlik olmasını dileyelim! Vatanımızın istikrarını ve Gül Gülistan olmasını dileyelim! 

3- sözde Tesbih:
Devletimiz Çin'e minnettarlığımızı Bildiririz. Reis Xijipinge Minnettarlığımızı Bildiririz!

4 - sözde dua:
Yurdumuz Hoten huzurlu ve istikrarlı olsun, hepimize kolaylık ve emniyet yar olsun, büyüklerimize sıhhat ve uzun ömür, çocuklarımıza mutluluk, ailemize birlik, halkımıza istikrar ve emniyet yar olsun.
 
Ey iki milyar Müslüman , Ey Ümmet neredesin?! Ne zaman sessizliğini Bozacaksın?! Allah'ın gazabından Büyük günün hesabından korkacaksın? 
Nedir bu vurdum duymazlık?!
Doğu Türkistan'da zulüm sınırları aştı , bıçak kemiğe dayandı. 
İslam ve müslümanlar ayaklar altına alınmaktadır yetmedi muhaceretteki Doğu Türkistanlıların da sesi soluğu ve hareket alanları daraltılıyor, Mısır'da yüzlerce öğrenci tutuklandı ve Çin'e iade edilme tehlikesi altındadır!! 
Yok mu bu Ümmeti Muhammediye içinde dur diyecek bir kurtarıcı?!
Uyanmayacak mı bu ümmet!?!
Otomatik alternatif metin yok.
Görüntünün olası içeriği: iç mekan
Mirkamil Kaşgarlı

  • Kaynak:
  • Etiketler:

Son Eklenen Haberler

Yorumlar

Yorum Ekleyin

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız. Giriş yapmak için