GÖKBAYRAK ENSAR'LARIN BULUŞMASINDA

Numan Kurtulmuş ile kısa bir sohbette bulunarak sayın Cumhurbaşkanımızın Çin ziyareti esnasında imzalanan suçluları iade konusundaki camiamızdan gelen tedirginlikleri dile getirerek

18 Mayıs 2017, 20:13

Ankara  Ensar Vakfı''nın düzenlediği Ensar Buluşmaları''nın konuğu Başbakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ oldu. Vakıflar Genel Müdürlüğü''nde gerçekleştirilen konferansa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn.İhsan ŞENER,İstanbul Milletvekili Sn.Feyzullah KIYIKLIK,Konya Milletvekili Sn. Dr. Hüsnüye ERDOĞAN,RTÜK Başkanı Prof.Dr.İlhan YERLİKAYA, Ankara Müftüsü Sn.Mehmet SÖNMEZOĞLU ve çok sayıda davetli yanında Doğu Türkistan Türklerini temsilen Doğu Türkistan Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı sayın Seyit Tümtürk''te iştirak etmiştir.

Konferans sonunda  başbakan yardımcısı sayın Numan Kurtulmuş ile kısa bir sohbette bulunarak sayın Cumhurbaşkanımızın Çin ziyareti esnasında imzalanan suçluları iade konusundaki camiamızdan gelen tedirginlikleri dile getirerek ülkemizde bulunan muhacir kardeşlerimizin sorunları hakkında kendilerini bilgilendirdik.

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum yazılmadı.


Bu Habere Yorum Yazın

Yorum yazabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Bu sayfadan ücretsiz üye olabilir, zaten üyeyseniz bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

GÖKBAYRAK DERGİSİ

ÜYE GİRİŞİÜcretsiz üye olmak için tıklayın.

Abonelik Başvuru Formu

TARİHTE BU AY

  • 06 Ağustos 1947 - Ünlü Kazak Şair Tancarık Codıoğlunun Vefatı
  • 13 Ağustos 1966 - Çinlilerce Kültür Hareketinin Başlangıcı Yüzbinlerce El Yazması Kitapların Yakılması
  • 26 Ağustos 1970 - Polat Turfani'nin Vefatı
  • 27 Ağustos 1949 - Ahmet Can Kasim A.abbas Delil Han Şehit Edilişi

SON YORUMLANANLAR

E-POSTA LİSTESİ


Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize üye olabilirsiniz.

© 1999 - 2017 Doğu Türkistan Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi. Tüm hakları saklıdır.

web tasarım